Rozwijaj pasję.

Pasja, wiedza i wsparcie.

Pasja, wiedza i wsparcie doświadczonego zespołu. Z pasją wierzymy w to, co robimy i wiemy, że Ty też. Dołączając do nas poszerzysz swoje horyzonty, swoją wiedzę, a Twoja kreatywność rozkwitnie.

Dowiedz się więcej

Bezpieczne fryzjerstwo w zasięgu ręki.

Nauczysz się wyjątkowego i zdrowszego sposobu pracy z wieloma produktami.

Jednocześnie inspirując pracowników i oferując swoim klientom coś zupełnie wyjątkowego, czego nigdy wcześniej nie doświadczyli. Razem z nami sprawisz, że branża fryzjerska stanie się bardziej kreatywna i zdrowsza. Nasz program edukacyjny ma na celu dostarczenie Tobie i Twojemu personelowi pewności siebie i informacji potrzebnych do uzyskania najlepszych rezultatów z Organic Systems. Przez ponad dwie dekady nasz program edukacyjny pomógł setkom salonów na całym świecie zbudować silniejszy biznes.

Unikalna metodologia.

Nasza unikalna metodologia odróżnia nas od konkurencji.

Dzięki temu poznasz kluczowe wiadomości na temat naszych produktów. Uczestnicząc w naszych warsztatach dowiesz się, że skupiamy się przede wszystkim na zdrowiu i kondycji włosów. Nasi opiekunowie salonów nauczą Cię, jak analizować włosy klientów za pomocą naszego "Wet Stretch Test", a następnie lekcji detoksykacji i wstępnej pielęgnacji włosów. Zachęcamy każdego stylistę, który ceni sobie naturalność i jakość do wzięcia udziału w naszych szkoleniach.

Skontaktuj się z nami

“Od ponad 3 lat korzystam z systemu Organic Color Systems. Próbowałem innych naturalnych i bez amoniaku kolorów i jest to zdecydowanie mój absolutny faworyt. Wszyscy moi nowi klienci zauważają, jak zdrowe i lśniące są włosy!”

Jan BeźniakFryzjer

“Używam Organic Color od 2014 roku. To jest droga do przyszłości. Skończyłam ze stosowaniem chemikaliów u moich klientów. I oddychaniem tymi okropnymi oparami. Organic Colour Systems to powiew świeżego powietrza.”

Katarzyna MajorFryzjerka

“Używam Organic Color Systems od 2006 roku - zmieniło to moje życie zawodowe! Jest piękny i już nie czuję się źle po wykonaniu usługi kolorystycznej ...”

Jacek StasiakFryzjer

@organiccoloursystemsuk