Nasze początki.

Kim jesteśmy i co robimy.

Nasza podróż rozpoczęła się ponad dwie dekady temu z jedną bardzo jasną misją. Zapewnić fryzjerom mniej toksyczną i bardziej naturalną pracę w zakresie koloryzacji, stylizacji oraz pielęgnacji włosów.

Dowiedz się więcej

Nasze początki i nasza marka.

Produkty stworzone z myślą o wysokiej wydajności i wyróżniających się rezultatach.

Nasza misja nigdy się nie zmieniła, a nasze wieloletnie doświadczenie udowodniło, że nie potrzebujesz szkodliwej chemii, aby tworzyć niesamowite rezultaty swojej pracy. Czujemy się zaszczyceni, mogąc dzielić się tym doświadczeniem z podobnie myślącą społecznością profesjonalnych stylistów na całym świecie i dostarczać zdrowszej alternatywy w profesjonalnych produktach do włosów w naszej branży.

Produkty Organic Systems.

Zostały stworzone przez fryzjera, Stephena Landretha,

który był zmuszony zrezygnować z fryzjerstwa, gdy pojawiła się i niego silna alergia. Wtedy postanowił stworzyć coś naturalnego bez użycia niebezpiecznych środków chemicznych. Po latach produkty Organic Systems dostępne są w tysiącach salonów fryzjerskich na całym świecie.

Skontaktuj się z nami

“Od ponad 3 lat korzystam z systemu Organic Color Systems. Próbowałem innych naturalnych i bez amoniaku kolorów i jest to zdecydowanie mój absolutny faworyt. Wszyscy moi nowi klienci zauważają, jak zdrowe i lśniące są włosy!”

Jan BeźniakFryzjer

“Używam Organic Color od 2014 roku. To jest droga do przyszłości. Skończyłam ze stosowaniem chemikaliów u moich klientów. I oddychaniem tymi okropnymi oparami. Organic Colour Systems to powiew świeżego powietrza.”

Katarzyna MajorFryzjerka

“Używam Organic Color Systems od 2006 roku - zmieniło to moje życie zawodowe! Jest piękny i już nie czuję się źle po wykonaniu usługi kolorystycznej ...”

Jacek StasiakFryzjer

@organiccoloursystemsuk