Curl System.

Innowacyjny zabieg.

Organic Curl Systems to innowacyjny zabieg, który daje klientom możliwość uzyskania dowolnie dobranego skrętu, fal czy loków (American Waves, Beach Waves), utrzymujących się nawet do 12 miesięcy.

Dowiedz się więcej

Delikatne i miękkie włosy.

Włosy wyglądają oraz zachowują się tak, jak włosy naturalnie kręcone/falowane.

To klientka decyduje o wyglądzie swoich włosów po zabiegu. Modelujące działanie tego produktu umożliwia wykonanie każdej wielkości loków/fal poprzez dobranie odpowiedniej wielkości i układu wałków. Skręt może być łagodny lub bardziej wyrazisty. Zabieg wzmacnia naturalny aspekt fryzury. Ta stylizacja, której efektem końcowym są włosy o dowolnie ustalonym skręcie/fali/loku jest w 100% bezpieczna dla włosów. Nie zawiera amoniaku, thioglycolu, ma naturalny balans pH. Działanie Organic Curl Systems opiera się na cysteaminie, dzięki czemu system ten nie uszkadza i nie ingeruje w naturalną budowę włosa oraz nie przerywa wiązań mostkowych włosa. Wzbogacony w aminokwasy roślinne, Organic Curl Systems odżywia i chroni włosy podczas całego procesu dzięki czemu można stosować go nawet przy najbardziej wrażliwych włosach.

Zalety.

Unikalna opatentowana bezpieczna formuła.

Bezpieczny nawet dla najbardziej wrażliwych włosów.
Nie zawiera tioglikolan amonu, amoniaku, SLS i SLES.
Daje efekt naturalnych, zdrowych loków.
Neutralny zapach.
Przyjazny dla wegan.

Jak to działa.

Wyjątkowy składnik chlorowodorek cysteaminy.

Organic Curl Systems wykorzystuje chlorowodorek cysteaminy i jest wolny od tioglikolanu amonu i amoniaku. Jego delikatna formuła oznacza, że może działać przy niższym pH, bez przerywania wiązań włosów w celu ich przekształcenia. Organic Curl Systems robi to bez uszkodzeń tak jak w przypadku tradycyjnych metod. W ten sposób uzyskujemy bardziej naturalne, miękkie loki.

Skontaktuj się z nami

@organiccoloursystemsuk